حضرت محمد(ص): هر کس حسدش بیشتر باشد اندوه و غصه اش طولانی است.            شکست باید انرژی خفنه مارا بیدار کند.         حضرت علی (ع):حسد درد بی درمانی است که جز به مرگ حاسد یا محسود زایل نگردد.


۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۵ مهر


 شرکت همیار سازه توس(سهامی خاص) وابسته به سازمان همیاری شهرداریهای استان خراسان در تاریخ 83/8/6 به شماره ثبت 22154در مشهد به ثبت رسید.
این شرکت در ادامه فعالیتهای مجتمع مهندسی و عمران همیاران به عنوان مجری پروژه های عمرانی شامل ابنیه، راه، تاسیسات و غیره در استان خراسان رضوی تاسیس شده که سابقه فعالیت آن به 1375 می رسد.
شرکت همیار سازه توس(مجتمع همیاران) از بدو تاسیس تا کنون متجاوز از 60 پروژه عمرانی با بهره گیری از پرسنل فنی مجرب و ماشین آلات و امکانات مناسب با بهترین کیفیت به اتمام رسانیده و یا در حال اجرای آنها می باشد. گردش مالی فعالیت های عمرانی شرکت(مجتمع) در سالهای 1395-1375 متجاوز از 1/000/000/000/000 ریال می باشد.
شرکت همیار سازه توس (سهامی خاص) با داشتن بیش از 20 سال سابقه اجرایی و نیروهای متعهد و با تجربه در صنعت ساختمان، از طرف معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست محترم جمهوری به ترتیب زیر رتبه بندی شده است:
رتبه 2 در رشته ابنیه و ساختمان
رتبه 1 در رشته راه و ترابری
رتبه 4 در رشته تاسیسات و تجهیزات
رتبه 5 در رشته آب
رتبه 5 در رشته کشاورزی

ضمنا انجمن صنفی انبوه سازان مسکن و ساختمان خراسان رضوی نیز این شرکت را به عنوان مجری و ذیصلاح ارشد شناسایی نموده و با توجه به مراتب یاد شده این شرکت آمادگی خود را جهت همکاری در زمینه های زیر اعلام می دارد:
الف - اجرای قراردادهای پیمانکاری در رشته های ساختمان، تاسیسات و راهسازی
ب - انجام پروژه های مشارکتی با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی
ج - مدیریت طرح ها و ارائه مشاوره به مدیران سازمانهای همیار شهرداریها و واحدهای تابعه ایشان.

 

 

 

  •   

    مشهد-بلوار فردوسی-چهار راه فرامرز عباسی-خیابان مولوی-ابن سینای غربی-پلاک 269

  •   info@hamyarsazeh.com
  •   www.hamyarsazeh.com
  •   

    +98 51 36060493

  •   hamyarsazehtoos@
  •   Design by:Mr.Ayazdehpour